KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6285499
nr 628 5499
Henri Moretti, 61 x 50, kvinna
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 8 mars 2010
kl 18:36:37
800 kr
150 kr
250 kr
800 kr